28.05.2017. Nedelja

 
PARTNERI
Subotica
Subotica
Sportski savez Srbije
Sportski savez Srbije
Sportski savez Vojvodine
Sportski savez Vojvodine
Olimpijski komitet Srbije
Olimpijski komitet Srbije
Fudbalski savez Srbije
Fudbalski savez Srbije
Odbojkaški savez Srbije
Odbojkaški savez Srbije
Rukometni savez Srbije
Rukometni savez Srbije
Vaterpolo savez Srbije
Vaterpolo savez Srbije
Utvrdjeni spisak za stipendije za 2013. godinu

121_1.jpg

Atletika   

Atletski klub  „SPARTAK”  Subotica                                       

1. JOVIĆ Luna         
2. ILIĆ Jovana           

Ultramaraton

1. MILODANOVIĆ  BORIS   
2. DULIĆ  EVA                  

Biciklizam     
         
Biciklistički klub „SPARTAK” Subotica

1. ZARKOVIĆ  DJ. Dimitrije    
2. DRAGOJEVIĆ   Milan        
3. NIMČEVIĆ Dario              
4. KASA GABOR

Boks    

Boks klub  „SPARTAK”  Subotica

1. BAČIĆ Vanja        
2. MEMETOVIĆ Denis    
3. SABO Florijan        
                                     
Dizanje  tegova     
 
Klub dizača tegova  „SPARTAK”  Subotica

1. KAJDOĆI Tamas                      
2. AROKSALAŠI Ervin              

Fudbal  

Fudbalski klub  „SPARTAK ZLATIBOR VODA”  Subotica

1. SILI  Luka             
2. KRMAR Milivoj          

Ženski fudbalski klub  „SPARTAK ”  Subotica

1. DANIČIĆ Stefana            
2. ČUBRILO Marija                
3. ILIĆ marija
4. MALEŠEVIĆ SANDA  

Fudbalski klub  „BAČKA 1901”  Subotica

1. DUŠAN Vojvodic       

Fudbalski klub  „VINOGRADAR  HAJDUKOVO

1. BARAT Oliver       

Hokej na ledu      
              
Hokej klub na ledu „SPARTAK”  Subotica
                        
1. KOLARIĆ   Aleksandar       

Jedrenje       

Jedriličarski klub  „PALIĆ”  Palić
                  
1. BOJA Kristina                     
2. FIRSTNER  Balint               

Judo   

JUDO KLUB SPARTAK  SUBOTICA

1. ILANKOVIĆ  Filip         
2. TRIPUNOVIĆ VELJKO  
3. ŠAŠIC MIHAJLO                      

Karate

Karate savez  Subotice

1. POLEDICA Milan         
2. VUKOVIĆ Đorđe         
3. IVKOVIĆ SIMONA         
4. SVRDLIN MAJA             

Kik  boks
           
Kik – boks klub  „SPARTAK”  Subotica

1. CVIJANOVIĆ  Obrad     
2. KELJANOVIĆ Milos     
   
Košarka
      
Ženski košarkaški klub  „SPARTAK”  Subotica

1. VIDA EMEŠE
2. SUTUROVIĆ SANELA
3. KEKEZOVIĆ DRAGANA
      
Muški košarkaški klub  „SPARTAK”  Subotica

1. PRLJA PREDRAG        
2. MILISAVLJEVIĆ MILOŠ    
3. PRIBIĆ STRAHINJA        

KOSARKAŠKI KLUB FANTASTIK

1. PRČIĆ Vojislav  
2. DRAČA LUKA

OMLADINSKI  KOŠ.  K   SPARTAK

1. ZAGORAC  STRAHINJA
2. TOKOVIĆ  VUK .

Kuglanje
   
Kuglaski klub SPARTAK  024 Subotica

1. KUJUNDŽIĆ Alen          

Mačevanje

Mačevalacki klub   SPARTAK
      
1. KLJAJIĆ MARKO
2. KLJAJIĆ BOJANA    

Motosport
         
Moto klub  „SAGHMEISTER TEAM”  Subotica

1. SAGHMAJSTER Richard

Odbojka           

Ženski odbojkaški klub  „SPARTAK”  Subotica       

1. TRNIĆ JELENA                     
2. OLUIĆ JELENA            
3. VUJČIN JELENA            
4. ANTANASIJEVIĆ EMILIJA           
5. MATIĆ DRAGANA                
6. FAZEKASŠ   SILVIJA            
7. TOMIĆ MILA
8. MEMIŠEVIĆ SANJA           

Muški odbojkaški klub  „SPARTAK”  Subotica

1. KECMAN  Uroš        
2. MEDIĆ  Luka            
3. VIDAKOV ALEKSANDAR         
4. KONKOLJ IVAN                     
5. JANAČKOV ALEKSANDAR       
6. MILOVIĆ DAMJAN

Plivanje   
                 
PLIVAČKI  KLUB  SPARTAK  SUBOTICA

1. BARNA  ANDREJ
2. HUNJADI FILIP

Plivački klub Spartak Prozivka

1. ŠOŠTAREC MILICA
2. RAŠKOVIĆ BOJAN
3. HUNJADI DAVID

Rukomet        
            
Rukometni klub  „SPARTAK VOJPUT”  Subotica

1. GALFI  DAVOR  
2. MATIĆ NIKOLA  
3. JANJIĆ ALEKSANDAR

Rukometni klub Radnicki   Bajmok

1. KOMENDA DAJANA    
2. ROTHPLUG NATAŠA
3. TUMBAS SANELA   

Rvanje
            
Rvački klub „SPARTAK”  Subotica

1. BIN Roland            
2. PENJOV EDVIN        
3. VARGA Zoltan        
4. JANKOVIĆ EMIL

Stoni tenis         
     
Stonoteniski klub  „SPARTAK”  Subotica

1. KOSTADINOVIĆ STEFAN    
2. HAVEDIC DAVID                    

Šah
                         
šah klub  „SPARTAK”  Subotica

1. KUMIĆ Filip
2. ČABARKAPA Novak        
3. BOŽIĆ   Ilija            

Tenis

Tenis klub  „SPARTAK”  Subotica

1. BENDZAMAA KARIM            

Vaterpolo
             
Vaterpolo klub  „SPARTAK”  PROZIVKA  Subotica

1.KOSTIC SRDJAN
2.ALEKSIC ALEKSANDAR
3. MICKIC VLADIMIR

Veslanje
                    
Veslački klub  „PALIĆ”  Palić

1. MAČKOVIĆ Martin    
2. PURUCKI Emeše            
3.    PAĆI Ema               

  Share on Facebook