10.08.2020. Ponedeljak

 
PARTNERI
Subotica
Subotica
Sportski savez Srbije
Sportski savez Srbije
Sportski savez Vojvodine
Sportski savez Vojvodine
Olimpijski komitet Srbije
Olimpijski komitet Srbije
Fudbalski savez Srbije
Fudbalski savez Srbije
Odbojkaški savez Srbije
Odbojkaški savez Srbije
Rukometni savez Srbije
Rukometni savez Srbije
Vaterpolo savez Srbije
Vaterpolo savez Srbije
Dečiji Novogodišnji turnir
04.01.2020.

U subotu 4. januara u Hali sportova je odigrana grupna faza dečijeg Novogodišnjeg turnira u malom fudbalu u dve generacije 2010 i 2012 godište u organizaciji Sportskog saveza grada Subotice. 

Takmičilo se 14 ekipa, šest u konkurenciji mlađih igrača do osam godina (2012g) i 8 ekipa u konkurenciji igrača do deset godina (2010g). Ekipe su bile podeljene u dve grupe. Prvaci grupa u obe kategorije igraće u finalu dok će se drugoplasirane ekipe boriti za treće mesto. Utakmice za medalje odigraće se 11. januara kada je na programu i veliko finale 47. Novogodišnjeg turnira u malom fudbalu. Najviše uspeha zabeležili su fudbaleri Arene koji su u obe kategorije izborili učešće u finalu, odmah iza njih su ekipe iz FK Subotica koji će u jednoj kategoriji igrati finale a u drugoj se boriti za treće mesto.  

Generacija 2012 godišta bila je podeljena u dve grupe: 

  • A grupa: Spartak, Coerver, Palić Bambino
  • B Grupa: Arena, Subotica, Vinogradar

Rezultati: 

  • Coerver -Spartak 0:1
  • Subotica - Vinogradar 2:1
  • Palić Bambino - Spartak 1:2
  • Vinogradar - Arena 0:2
  • Coerver - Palić Bambino 2:1
  • Arena - Subotica 3:0
Konačne tabele:

1147_3.jpg
 

Pobednici grupa su bili Spartak i Arena sa maksimalnim učinkom od dve pobede i oni će se boriti u finalu dok su drugoplasirane ekipe bile Coerver i Subotica koji će igrati za treće mesto. 

Generacija 2010 godište takođe je bila podeljena u dve grupe

  • A grupa: Arenba, Palić Bambino, Spartak, Čantavir
  • B grupa: Subotica, TSC, Coerver, Vinogradar

Rezultati: 

  • Palić Bambino - Spartak 3:1
  • Arena - Čantavir 6:0
  • Coerver - Subotica 0:4
  • TSC - Vinogradar 5:0
  • Palić Bambino - Arena 0:1
  • Spartak - Čantavir 1:0
  • TSC - Subotica 0:1
  • Coerver - Vinogradar 1:1
  • Spartak - Arena 0:0
  • Čantavir - Palić Bambino 0:0
  • Coerver - TSC 0:0
  • Vinogradar - Subotica 0:3
Konačne tabele: 

1147_2.jpg
 

Pobednici grupa su bili Arena i Subotica koji će se boriti u finalu dok će drugoplasirane ekipe Palić Bambino i TSC igrati za treće mesto. 

  Share on Facebook