21.01.2021. Četvrtak

 
PARTNERI
Subotica
Subotica
Sportski savez Srbije
Sportski savez Srbije
Sportski savez Vojvodine
Sportski savez Vojvodine
Olimpijski komitet Srbije
Olimpijski komitet Srbije
Fudbalski savez Srbije
Fudbalski savez Srbije
Odbojkaški savez Srbije
Odbojkaški savez Srbije
Rukometni savez Srbije
Rukometni savez Srbije
Vaterpolo savez Srbije
Vaterpolo savez Srbije
Izveštaj sa sportske olimpijade radnika Vojvodine
01.10.2013.

 IZVEŠTAJ

SA I CELINE PRVENSTVA VOJVODINE  2013 – u okviru 11. SORV            

             Prvenstvo Vojvodine 2013 u okviru 11. Sportske olimpijade radnika Vojvodine održava se u 5 takmičarski celina u 19 sportova za muškarce i 13 za žene. Domaćin takmičenja je Srbobran.

Prva  takmičarska celina se održala u  Bečeju – u  subotu i nedelju 21 i 22. 09.2013.g.  u velikom fudbalu, bič voleju (M+ž), tenis (M+ždo 40 godina)i  atletiku  (M+ž) a  28. i 29. 09.2013.g. u tenisu preko 40 godina.

Među predstavnicima iz Regiona Severne Bačka iz Grada Subotice su učestvovali takmičari iz Pionira, Osnovnog suda, Elektrovojvodine, JKP Vodovoda i Apoteke Subotice i  osvojili ukupno 13 odličja: 4 zlatnih medalja, 5 srebrne i 4 bronzane medalje.

 

PLASMAN PO DISCIPLINAMA

BIČ VOLEJ MEŠOVITO

  - Prvo mesto- Osnovni sud Subotica ( Vlaović Melita i  Lihović Mirza)

 

TENIS  SINGL (M do 40 godina)

    učestvovali:  - Čović Dejan – Pionor Subotica

                          - Kovač Daniel –Osnovni sud Subotica

 

TENIS ( DUBL M. DO 40 .G.)          

           -Drugo  mesto - Čović Dejan – Pionir Subotica i Trivunov Zoran „Elektrovojvodina“ Subotica

 

TENIS ( MEŠOVITI DUBL  DO 40 .G.)

-          Drugo mesto  Osnovni sud Subotica ( Vlaović Melita i Kovač Daniel)

 

TENIS SINGL (M preko  40 godina)

-          drugo mesto – Juhas Zoltan - Pionir Subotica

-          peto mesto- Ivan Bašić Palković- „Elektrovojvodina“ Subotica

-          osmo mesto- Trivinov Zoran- „Elektrovojvodina“ Subotica

 

TENIS ( DUBL M. PREKO  40 .G.)    

-          prvo mesto-  Ivan Bašić Palković- „Elektrovojvodina“ Subotica i Juhas Zoltan - Pionir Subotica

-          treće mesto -  Trivinov Zoran- „Elektrovojvodina“ Subotica i Mesaroš Dejan -„Elektrovojvodina“

 

 

ATLETSKI TROBOJ  M.  preko  40 G.

-          treće mesto – Peić Gavran Saša- „Elektrovojvodina“ Subotica

-peto  mesto Kasiba Silvester JKP Vodovod i kanalizacija Subotica

 

ATLETSKI TROBOJ  ž.  DO 40 G.

-          drugo mesto- Karai Livija- JKP Vodovod i kanalizacija Subotica

 

ATLETIKA- TRKA 5000 m.  do 40 g.

-peto mesto - Milošević Nikola – „Elektrovojvodina“ Subotica

-sedmo mesto Šokčič Zoltan- JKP Vodovod i Kanalizacija“ Subotica

 

ATLETIKA – TRKA NA 3000 m preko 40 g.

-prvo mesto Grba Mića- „Elektrovojvodina“ Subotica

       -treće mesto- Malagurski Aleksandar- Apoteke Subotica

 

 ATLETIKA – TRKA  3000 m žene do 40 g.

-          drugo mesto - Karai Livija JKP Vodovod i Kanalizacija“ Subotica

-          treće mesto – Trungel Mešer Edita - JKP Vodovod i Kanalizacija“ Subotica

  ATLETIKA  - TRKA 1000 m žene preko  40 g.

-          prvo mesto -Trungel Mešer Edita

 

Stručni sradnik

Merima Kulić

 

    

  Share on Facebook