17.01.2021. Nedelja

 
PARTNERI
Subotica
Subotica
Sportski savez Srbije
Sportski savez Srbije
Sportski savez Vojvodine
Sportski savez Vojvodine
Olimpijski komitet Srbije
Olimpijski komitet Srbije
Fudbalski savez Srbije
Fudbalski savez Srbije
Odbojkaški savez Srbije
Odbojkaški savez Srbije
Rukometni savez Srbije
Rukometni savez Srbije
Vaterpolo savez Srbije
Vaterpolo savez Srbije
Memetović najbolji seniorski takmičar
14.10.2013.

8. kolo I lige SEVER u boksu ( RLV )

SUBOTICA 13.10.2013. – B.K. "SPARTAK" – Hala Sportova ( mala sala )

                                                                   

Na merenju se pojavilo 19 klubova ( 16 Vojvodina , 1 Beograd , 2 Mađarska ) , sa 56 takmičara .

Nakon uparivanja , održana je 21 borba , kao i nekoliko javnih sparinga pre početka meča i jedna uvodna borba.

PRIJAVLJENI TAKMIČARI PO UZRASTIMA :

PIONIRI – 4

ŠKOLARCI – 11

JUNIORI – 9

MLADI – 10

SENIORI – 12

JUNIORKE - 4

MLADE DEVOJKE – 3

SENIORKE – 3

UVODNA BORBA :

 31 kg - Rac Kristijan ZLATNI GONG – Tanasković Vasilije SVETOMIR BELIĆ     / 1 : 1 /

 PIONIRI :

35 kg - Radu Aleksandar KIKINDA - Karambegović Strahinja SOMBOR     / TKO 2 /

 ŠKOLARCI :

45 kg - Nema Adrian KIKINDA - Janković Danijel ŠAJKAŠI     / 1 : 2 /

52 kg - Kovarek Atila KIKINDA - Vasić Dobrosav ZLATNI GONG     / 0 : 3 /

59 kg - Rajčić Mihail NOVI SAD - Obadovics Gabor BAJA ( MAĐARSKA )     / 0 : 3 /

68 kg - žmur Dmitri NOVI SAD - Pavičić Miloš GALAKTIK     / 3 : 0 /

JUNIORKE :

57 kg - Petrović Galina ČARNOK - Dudas Daniela SZEGED ( MAĐARSKA )     / 3 : 0 /

 MLADE DEVOJKE :

51 kg - Zekić Ruža BANAT - Gal Monika SZEGED ( MAĐARSKA )     / 0 : 3 /

 SENIORKE :

51 kg - Golić Dragana KIKINDA - Kovacs Ildiko SZEGED ( MAĐARSKA )     / wo /

 JUNIORI :

48 kg - Gal Konrad SZEGED ( MAĐARSKA ) - Gligorić Veljko SPARTAK     / 0 : 3 /

57 kg - Šaćiri Sebastijan LUPUS - Horvat Robert INTERNACIONAL     / 2 : 1 /

60 kg - Grmuša Damjan ČARNOK - Dimić Ognjen SOMBOR     / 3 : 0 /

75 kg - Vuksanović Jovan ČARNOK - Balog Joel SZEGED ( MAĐARSKA )     / TKO 1 /

 MLADI :

60 kg - Osadkovski Milan ŠAJKAŠI - Galos Viktor BAJA ( MAĐARSKA )     / 0 : 3 /

64 kg - Jelić Stanko ZLATNI GONG - Sabo Florian SPARTAK     / TKO 2 /

81 kg - Zelić Saša ČARNOK - Milovac Saša F89     / 0 : 3 /

SENIORI :

64 kg - Todorovski Dositej CAR LAZAR - Bačić Vanja SPARTAK     / 0 : 3 /

69 kg - Đurić Milan BANAT – Heralić Alen SLOVEN     / 1 : 2 /

81 kg - Ali Vukašin PATRIOTE - Memetović Denis SPARTAK     / TKO 2 /

75 kg - Zarić Stevan INTERNACIONAL - Lušić Aleksandar SLOVEN     / TKO 2 /

91 kg - Stanojević Nenad NOVI SAD – Đorđević Uroš SLOVEN     / TKO 1 /

81 kg - Vasić Dušan SLOVEN – Ćosić Nenad SLOVEN     / 3 : 0 /

NAJBOLJI TAKMIČARI PO UZRASNIM KATEGORIJAMA :

PIONIRI : Radu Aleksandar KIKINDA

ŠKOLARCI : Obadovics Gabor BAJA ( MAĐARSKA )    

žENE : Gal Monika SZEGED ( MAĐARSKA )    

JUNIORI : Šaćiri Sebastijan LUPUS

MLADI : Galos Viktor BAJA ( MAĐARSKA )    

SENIORI : Memetović Denis SPARTAK    


SLUžBENA LICA :

DELEGAT : Vizi Martin – Temerin 

LEKAR : Stupar dr Pero – Subotica

KOMPJUTER : Banjeglav Dušan – Subotica

SUDIJE :

Sekulić Vladimir ( AIBA* ) – Novi Sad

Ilijevski Mome ( NATIONAL ) – Vetrenik

Krstin Ljubomir ( SUDIJA ) – Zrenjanin

Panić Milovan ( SUDIJA ) – žabalj

Galos Tamas ( NATIONAL ) – Baja ( MAĐARSKA )

  Share on Facebook