23.07.2024. Utorak

 
PARTNERI
Subotica
Subotica
Sportski savez Srbije
Sportski savez Srbije
Sportski savez Vojvodine
Sportski savez Vojvodine
Olimpijski komitet Srbije
Olimpijski komitet Srbije
Fudbalski savez Srbije
Fudbalski savez Srbije
Odbojkaški savez Srbije
Odbojkaški savez Srbije
Rukometni savez Srbije
Rukometni savez Srbije
Vaterpolo savez Srbije
Vaterpolo savez Srbije
Izveštaj sa pete celine Olimpijade radnika Vojvodine
25.11.2013.

Izveštaj sa poslednje 5. celine Prvenstva Vojvodine 2013 u okviru Sportske Olimpijade radnika Vojvodine.

Poslednja peta takmičarska celina održala se u Srbobranu, Bečeju i Novom Sadu i obuhvatala je rukomet, pikado, kuglanje i streljaštvo u obe konkurencie kuškom i ženskom. Iz Subotice učestvovali su takmičari iz Pionira, AD Mlekare, Tatravagonke Bratstva, Voj puta, JKP Vodovoda i Kanalizacije, Saveza gluvih i nagluvih Subotice, kao i ženska reprezentacija Subotice u kuglanju. Subotičani su osvojili ukupno 10 odličja i to 2 zlata, 7 srebra i 1 bronzu.

359_1.jpg

PLASMAN PO DISCIPLINAMA

PIKADO-Srbobran

PIKADO žENE EKIPNO

  • 5. mesto- "Pionir" doo Fabrika Subotica

PIKADO MUŠKARCI EKIPNO

  • 4. mesto- AD "Mlekara" Subotica

PIKADO žENE POJEDINAČNO

  • 5. mesto- Ubović Bobana- Pionir Subotica
  • 8. mesto- Čović Marija- Pionir
  • 11. mesto - Mandić Ivana - Pionira

PIKADO MUŠKARCI POJEDINAČNO

  • 2. mesto- Lukač Robert - Pionira
  • 7. mesto- Bogišić Milan - AD Mlekara
  • 11. mesto - Nikolić Vukašin - AD Mlekara

PIKADO MEŠOVITI PAROVI- KUP SISTEM

  • 8. mesto- Ubović Bobana i Lukač Robert - Pionir

KUGLANJE –BEČEJ KUGLANJE žENE EKIPNO

  • 2. mesto -Reprezentacija grada Subotice

KUGLANJE žENE POJEDINAČNO

  • 1. mesto - Poljaković žaklina - Pionira
  • 2. mesto- Poljaković Vesna - Tatravagonka Bratstvo
  • 11. mesto - Pisar Roža - Pionira

KUGLANJE MEŠOVITI PAROVI

  • 1.mesto - Poljaković žaklina i Peić Zoran - Pionira
  • 2. mesto- Poljaković Vesna i Kadar Bela - Tatravagonka Bratstvo

KUGLANJE MUŠKARCI EKIPNO

  • 5. mesto - Pionira

KUGLANJE MUŠKARCI POJEDINAČNO

  • 2. mesto- Oblaković Branislav- VOJPUT
  • 11. mesto- Skenderović Nikola - Pionira
  • 19. mesto - Olman Ferenc JKP Vodovod i kanalizacija

STRELJAŠTVO MUŠKARCI i žENE - NOVI SAD

STRELJAŠTVO MUŠKARCI EKIPNO

  • 3. mesto- Pionira

STRELJAŠTVO žENE EKIPNO

  • 2. mesto- Pionir

STRELJAŠTVO MUŠKARCI POJEDINAČNO

  • 4. mesto- Ivica Marki - Savez gluvih i nagluvih Subotica

STRELJAŠTVO žENE POJEDINAČNO

  • 2. mesto- Irena Mihajlović - Savez gluvih i nagluvih Subotica
  Share on Facebook