21.06.2024. Petak

 
PARTNERI
Subotica
Subotica
Sportski savez Srbije
Sportski savez Srbije
Sportski savez Vojvodine
Sportski savez Vojvodine
Olimpijski komitet Srbije
Olimpijski komitet Srbije
Fudbalski savez Srbije
Fudbalski savez Srbije
Odbojkaški savez Srbije
Odbojkaški savez Srbije
Rukometni savez Srbije
Rukometni savez Srbije
Vaterpolo savez Srbije
Vaterpolo savez Srbije
Tri medalje stonotenisera Spartaka na Prvenstvu Vojvodine
20.01.2015.

Stonoteniseri Spartaka osvojili su tri medalje na Pojedinačnom prvenstvu Vojvodine za juniore koje je održano u Bečeju. Bili su veoma uspešni u muškoj konkurenciji osvojivši obe titule.Najbolji u opojedinačnoj konkurenciji bio je Martinović Nikša dok je u dublu trijumfovao par Hevedič David (Spartak) / Mihalovič Dominik (Horgoš). Subotičani su medalju osvojili i u ženskoj konkurenciji.Jedina takmičarka Spartaka u ženskoj konkurenciji bila je Halas Eva koja je u pojedinačnom delu zauzela plasman od 5-8 mesta, međutim više uspeha imala je u dublovima, gde je u paru sa Tiragić Emilijom (Vojvodina) osvojila bronzanu medalju.

Spartak su na Prvenstvu Vojvodine predstavljali:Martinović Nikša, Havedič David, Radosavljević Aleksandar, Bognar Bence, Lukić Uglješa i Halas Ella.

709_1.jpg

Rezultati:

Juniori - pojedinačno:

  • 1 mesto Martinović Nikša Stk "Spartak",Subotica
  • 2 mesto Grbić Nikola Stk "Čelarevo",Čelarevo
  • 3 mesto Tepić Pero Stk "Temerin " , Temerin
  • 3 mesto Fenjveši Florijan Stk "Bačka Topola ", Bačka Topola
  • 5-8 mesta Havedič David Stk "Spartak" , Subotica
  • 9-16 mesta Bognar Bence Stk "Spartak",Subo tica
  • 9-16 mesta Radosavljević Aleksandar Stk 'Spartak" , Subotica
  • 9-16 mesta Lukić Uglješa Stk 'Spartak",Subotica

Juniori - parovi:

  • 1 mesto Havedič David ( Stk"Spartak", Subotica) / Mihalovič Dominik ( Stk"Horgoš )
  • 2 mesto Grbić Nikola / Djilas Nemanja ( Stk"Čelarevo ", Čelarevo )
  • 3 mesto Bognar Bence ( Stk"Spartak ",Subotica ) / Miškolci Krištof ( Stk"Kanjiža )
  • 3 mesto Mršić Strahinja / Djurdjev žarko ( Stk"Kikinda " , Kikinda )
  • 5-8 mesta Martinović Nikša / Radosavljević Aleksandar ( St "'Spartak ", Subotica)
  • 5-8 mesta Benke Akoš ( Stk"Vojvodina",Bačko Gradište ) /Lukić Uglješa ( Stk"Spartak")

Juniorke - pojedinačno:

  • 1 mesto Lupulesku Isabela ( Stk"Unirea" , Uzdin )
  • 2 mesto Jokić Tijana ( Stk" Vršac" , Vršac )
  • 3 mesto Vejnović Ivana ( Stk " Senta " , Senta )
  • 3 mesto Vignjević Dragana ( Stk"Obilić " , Novi Kneževac)
  • 5-8 mesta Halas Ella ( Stk"Spartak",Subotica )

Juniorke - parovi:

  • 1 mesto Vignjević Dragana ( Stk" Obilić ", Novi Kneževac )/Jokic Tijana ( Stk" Vršac " )
  • 2 mesto Lupulesku Isabela / Ardelean Adela ( Stk"Unirea" , Uzdin )
  • 3 mesto Halas Ella ( Stk"Spartak ", Subotica / Tiragić Emilia ( Stk"Vojvodina ,Novi Sad )
  Share on Facebook